background

Mieszkania pod Poznaniem

Mieszkania na sprzedaż pod Poznaniem to świetna oferta dla osób ceniących ciszę i spokój oraz możliwość obcowania z naturą. Wiele nowych inwestycji mieszkaniowych zlokalizowanych jest w pobliżu niezwykle atrakcyjnych terenów zielonych. Liczne lasy i jeziora umożliwiają aktywny wypoczynek. Nowe i tanie mieszkania w okolicach Poznania to ciekawa propozycja dla osób chcących uciec od hałasu i wielkomiejskiego zgiełku.

Dogodny dojazd do Poznania

W wielu przypadkach zakup mieszkania z rynku pierwotnego pod Poznaniem jest atrakcyjny także ze względu na dogodny dojazd do stolicy Wielkopolski. Jest to ważne szczególnie dla osób, które tam pracują. Dzięki rozbudowanej sieci drogowej oraz dobrym połączeniom kolejowym dojazd zajmuje niewiele czasu. Mieszkańcy mogą szybko dotrzeć do pracy, na uczelnię czy na zakupy.

Bogata oferta nowych mieszkań pod Poznaniem

Oferta mieszkań deweloperskich pod Poznaniem jest bardzo różnorodna. Deweloperzy posiadają w sprzedaży zarówno małe kawalerki, jak i duże przestronne lokale o powierzchni ponad 100 m2. Klienci mogą kupić na przykład mieszkania:

  • 2-pokojowe,
  • 3-pokojowe,
  • 4-pokojowe.

Nieruchomości wyróżniają się także wysokim standardem oraz komfortem użytkowania. Klienci, którzy nie chcą martwić się o remont mogą skorzystać z usługi wykończenia mieszkania pod klucz. Usługa oferowana jest przez wiele firm deweloperskich. To bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ klient otrzymuje lokal, do którego może się od razu wprowadzić.

Dofinansowanie w ramach MDM

Dobrą informacją dla osób młodych będzie to, że wiele mieszkań pod Poznaniem spełnia kryteria programu Mieszkanie dla Młodych. Dzięki temu koszt zakupu będzie nieco mniejszy.

Ostatnio na blogu

Sprawdź co możesz kupić do swojego auta.

Inwestycje mieszkaniowe w Mosinie

Inwestycje mieszkaniowe w Mosinie


Inwestycje mieszkaniowe w Mosinie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Jednym z czynników, który ma na to wpływ jest niezwykle atrakcyjna lokalizacja nowych nieruchomości.

Czytaj więcej
Zalety mieszkania poza miastem

Zalety mieszkania poza miastem


Decydując się na zakup nowego mieszkania czy domu mamy do wyboru dwie opcje: lokal w mieście albo gdzieś na jego obrzeżach lub poza nim. To ostatnie rozwiązanie cieszy się coraz większą popularnością.

Czytaj więcej
Dom czy mieszkanie - co wybrać

Dom czy mieszkanie - co wybrać


Wiele osób zainteresowanych zakupem własnego lokum zastanawia się, co wybrać – dom czy mieszkanie? To bardzo ważna decyzja. Nie tylko dlatego, że zakup nieruchomości to ogromny wydatek.

Czytaj więcej
Gdzie najlepiej zamieszkać pod Poznaniem?

Gdzie najlepiej zamieszkać pod Poznaniem?


Własny dom z ogródkiem pod miastem lub komfortowe mieszkanie z dala od centrum i z widokiem na las: to marzenie wielu osób. Z pewnością zalicza się do nich także szerokie grono mieszkańców Poznania, którzy na co dzień żyją i pracują w sercu tego miasta.

Czytaj więcej
Nowe i tanie mieszkania w okolicach Poznania

Nowe mieszkania w okolicach Poznania


Praca w dużym mieście wcale nie oznacza konieczności mieszkania w zatłoczonym centrum czy spędzania wolnego czasu wyłącznie na wielkomiejskich rozrywkach. Osoby, które cenią ciszę, spokój i otoczenie powinny zapoznać się...

Czytaj więcej