background

Nowe mieszkania w Skórzewie blisko Poznania na sprzedaż

Deweloperskie mieszkania na sprzedaż blisko Skórzewa

Czy poszukują Państwo mieszkania na sprzedaż pod Skórzewem? Jeśli tak, ciekawą propozycją jest nowy kompleks mieszkaniowy znajdujący się w tych okolicach, zbudowany przez sprawdzoną firmę deweloperską i objęty programem “Mieszkanie dla Młodych” (MDM). Każdy klient znajdzie tu nowe mieszkanie, które będzie przystosowane do jego potrzeb i preferencji. Wynika to między innymi z rozbudowanej oferty metrażowej, którą można scharakteryzować w następujący sposób:

  • kawalerki liczące około 34 m² powierzchni, składające się z 2 pokoi,
  • mieszkania 3-lub 4 pokojowe, posiadające całkowity metraż w zakresie od 52 do 71 m²,
  • duże mieszkania, w których powierzchnia sięga 113 m².

Komfort i bezpieczeństwo

Zakup nowoczesnego mieszkania w okolicach Skórzewa to możliwość zamieszkania na strzeżonym komfortowym osiedlu, które jest wyposażone w bezpieczny plac zabaw, ogólnodostępne miejsca postojowe czy lokale usługowe.

Swobodna komunikacja z centrum Poznania

W pobliżu osiedla przebiegają drogi szybkiego ruchu, które zapewniają szybką komunikację z centrum miasta. Do Poznania można więc swobodnie dojechać zarówno własnym samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Wszelkie sklepy, urzędy, szkoły czy szpitale dostępne są jednak na miejscu, w pobliżu Skórzewa, dlatego nie trzeba za każdym razem organizować wyprawy do centrum. Prezentowana lokalizacja nowych i tanich mieszkań blisko Poznania przyciąga także bezpośrednim sąsiedztwem rozległych terenów zielonych.