background

Nowe mieszkania w Plewiskach blisko Poznania na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż w pobliżu Plewisk

Nowe mieszkania na sprzedaż usytuowane w pobliżu gminy Plewiska to inwestycja deweloperska, która usatysfakcjonuje zwłaszcza tych klientów, dla których liczy się komfort i bezpieczeństwo. Jednym z największych atutów tej lokalizacji jest fakt, że z Plewisk można sprawnie dojechać do centrum Poznania, z kolei sam teren, na którym usytuowane są mieszkania na sprzedaż, zalicza się do ustronnych, spokojnych i kameralnych.

Nowe mieszkania z udogodnieniami

Prezentowany kompleks mieszkaniowy pod Plewiskami składa się z 4 budynków wielorodzinnych. Mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego zapewniają swobodny dostęp do hali garażowej, co jest dobrą wiadomością dla wszystkich zmotoryzowanych klientów. Z kolei na parterze kompleksu mieszkaniowego znajduje się kilka lokali usługowych.

Program MDM

Tym, co na pierwszy rzut oka wyróżnia mieszkania deweloperskie w okolicach Plewisk jest nowoczesna architektura. Czysta forma, zarówno samej elewacji, jak i wnętrz, to jej znaki rozpoznawcze. Nowe mieszkania pod Poznaniem zachęcają także tym, że spełniają wymagania rządowego programu “Mieszkanie dla Młodych” (MDM).

Charakterystyka przestrzenna mieszkań

Wnętrza mieszkań na sprzedaż znajdujących się na osiedlu mogą mieć charakter:

  • dwupokojowej kawalerki o powierzchni 34 m²,
  • 3- lub 4 pokojowej przestrzeni o łącznej powierzchni w zakresie od 52 do 71 m²,
  • przestronnej powierzchni sięgającej nawet 113 m².

Bogata oferta i atrakcyjny cennik

Różnorodna oferta metrażowa pozwala skutecznie odpowiadać na odmienne potrzeby różnych klientów. Istotnym aspektem wyposażenia każdego mieszkania na sprzedaż jest to, iż posiadają one duży, przeszklony balkon. W mieszkaniach parterowych znajdują się zaś eleganckie tarasy. Mieszkania na sprzedaż blisko Poznania i w okolicach Plewisk dostępne są w przystępnej cenie. Warto więc zapoznać się ze szczegółami cennika.