background

Inwestycje mieszkaniowe w Mosinie

Inwestycje mieszkaniowe w Mosinie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Jednym z czynników, który ma na to wpływ jest niezwykle atrakcyjna lokalizacja nowych i tanich domów pod Poznaniem. Z jednej strony domy i mieszkania położone są w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych, z drugiej na terenie gminy znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej. Co jeszcze decyduje o atrakcyjności inwestycji mieszkaniowych w Mosinie?

Szybki dojazd do Poznania

Atutem jest na pewno sąsiedztwo Poznania. Odległość jaka dzieli Mosinę od stolicy Wielkopolski to około 20 kilometrów. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci drogowej dojazd samochodem zajmuje niewiele czasu. Osoby, które nie posiadają auta również mogą szybko dostać się do Poznania. Jest to możliwe dzięki dogodnym połączeniom kolejowym.

Rozbudowana infrastruktura miejska

Jak już zostało wspomniane, lokalizacja mieszkań deweloperskich w Mosinie umożliwia bezproblemowy dojazd do stolicy Wielkopolski. Mieszkańcy wcale jednak nie muszą tam jeździć, żeby zrobić zakupy czy iść na wizytę do lekarza. Na terenie gminy znajduje się wiele obiektów użyteczności publicznej, dzięki którym wszystkie sprawy można załatwić na miejscu. W pobliżu nowych mieszkań i domów znajdują się między innymi:

  • poczta,
  • przychodnie lekarskie,
  • apteki,
  • liczne obiekty handlowo-usługowe,
  • sklepy wielkopowierzchniowe,
  • kościół.

W Mosinie znajdują się także żłobki, szkoły i przedszkola. Dzięki temu mieszkańcy oszczędzają czas, ponieważ nie muszą wozić dzieci do innych miast.

Domy i mieszkania z rynku pierwotnego

Osoby zainteresowane zamieszkaniem w tej malowniczej miejscowości mają do wyboru wiele rozwiązań. Oferta nieruchomości na sprzedaż jest bardzo różnorodna. Deweloper PB Lechbud proponuje klientom:

  • domy jednorodzinne na Osiedlu Królewskim,
  • mieszkania 2,3 i 4-pokojowe na Osiedlu Chełmońskiego.

Zarówno domy szeregowe jak i mieszkania budowane są przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Deweloper współpracuje z najlepszymi producentami materiałów budowlanych. Dzięki temu nieruchomości od PB Lechbud wyróżniają się wysoką jakością oraz komfortem użytkowania. Dodatkowo firma oferuje inwestycje wykończone w standardzie pod klucz.

Inwestycje mieszkaniowe od dewelopera PB Lechbud tworzone są także z myślą o kierowcach. Na Osiedlu Chełmońskiego znajdują się garaże podziemne. Dodatkowo mieszkańcy mogą korzystać z ogólnodostępnych miejsc postojowych na terenie osiedla.

Inwestycje mieszkaniowe - pomoc w uzyskaniu finansowania

Zarówno szeregowce, jak i mieszkania od PB Lechbud spełniają kryteria programu Mieszkanie dla Młodych. Firma oferuje swoim klientom pomoc profesjonalnego doradcy kredytowego.