background

Nowe mieszkania w Luboniu blisko Poznania na sprzedaż

Nowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, w pobliżu niezbędnych sklepów oraz obiektów infrastruktury, na przedmieściach dużego miasta i z dobrym połączeniem komunikacyjnym z centrum Poznania to prawdziwy rarytas wśród ofert mieszkaniowych. Do tego atrakcyjna cena, bliskość terenów zielonych oraz wysoki standard wykończenia gwarantują doskonałą ofertę mieszkania, które zachwyci nie tylko rodziny z dziećmi, ale również młode pary szukające swojego pierwszego mieszkania.

 

Duży metraż mieszkań na sprzedaż

W ofercie deweloperów, którzy przedstawiają ofertę w mieście Luboń znajdują się mieszkania o następującym metrażu:

  • 34 m² - mieszkanie dwupokojowe,
  • od 52 - 71 m² - mieszkanie trzy lub czteropokojowe,
  • 113 m² - przestronne mieszkanie.

 

Warto mieszkać w Luboniu

Luboń, jako miasteczko, ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom w zróżnicowanym wieku. Zarówno osoby starsze, jak i młodsze znajdą tutaj swoje miejsce, a bliska odległość od Poznania zapewnia bogatą ofertę atrakcji dla osób w różnym wieku. Malownicze tereny, liczne ścieżki rowerowe oraz alejki spacerowe są ogromną wartością miasta Luboń, czyniąc je idealną lokalizacją dla osób na co dzień pracujących w Poznaniu, które cenią spokój, ciszę i naturę.

 

Mieszkanie dla Młodych MDM

Mieszkania na sprzedaż blisko Poznania wpisują się w program Mieszkanie dla Młodych (MDM), spełniając wszelkie wymagania. Nowoczesna architektura, wysoki standard, przystępna cena oraz zróżnicowany metraż spełniają potrzeby różnych klientów. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą mieszkań szeregowych w Luboniu.