background

Nowe mieszkania w Komornikach blisko Poznania na sprzedaż

Nowe mieszkania na sprzedaż w gminie Komorniki do idealna propozycja dla tych, którzy szukają przystępnych cen, atrakcyjnej lokalizacji oraz malowniczych terenów.  To i wiele innych aspektów zachęcają do kupna nowego mieszkania, w którym z pewnością odnajdą się osoby ceniące spokojną atmosferę małego miasteczka, a także osoby, które preferują spędzać wolne chwile w mniej zatłoczonym miejscu, ale jednocześnie zależy im na dobrej i szybkiej komunikacji z centrum miasta Poznań.

 

Doskonała lokalizacja

Gmina Komorniki znajduje się w bliskiej odległości od węzła autostrady A2 i drogi krajowej, dzięki czemu jest to doskonała lokalizacja dla osób pracujących na co dzień w Poznaniu. Wygodne rozwiązania komunikacyjne, które łączą stolicę Wielkopolski z pobliską gminą Komorniki, zapewniają szybki dojazd do centrum.

 

Wszystko na miejscu

Mieszkania szeregowe w Komornikach umiejscowione zostały w otoczeniu malowniczej natury, która potrafi zachwycać o każdej porze roku. Jest to doskonałe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi i młodych małżonków. Dzięki sąsiedztwu rozwiniętej infrastruktury, najpilniejsze sprawy można załatwić na miejscu - nie trzeba udawać się do Poznania. W pobliżu mieszkań szeregowych w Komornikach znajdują się m.in:

  • liczne sklepy,
  • lokale użytkowe,
  • urząd,
  • szpital,
  • placówki oświatowe,
  • i inne.

 

MIeszkanie dla młodych

Deweloperzy przedstawiają szeroką ofertę mieszkań pod Poznaniem o zróżnicowanym metrażu, które objęte są programem Mieszkanie dla Młodych (MDM). Atrakcyjna cena mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych o metrażu 34 m², 52 - 71 m², 113 m², a do tego nowoczesna architektura zachęcają do kupna nowego mieszkania w Komornikach.