background

Nowe mieszkania w Palędziu blisko Poznania na sprzedaż

Mieszkania na sprzedaż w pobliżu gminy Palędzie

Nowe mieszkania na sprzedaż usytuowane niedaleko Palędzia to interesująca inwestycja deweloperska, która spełni wymagania klientów szukających bezpiecznego i komfortowego miejsca do zamieszkania. Okolica Palędzia zapewnia zarówno bliskość rekreacyjnych terenów zielonych, a tym samym atrakcyjne i aktywne spędzenie czasu wolnego, a także szybki i swobodny dojazd do Poznania. Drogi szybkiego ruchu, przebiegające w pobliżu, sprawiają, że z osiedla nowych mieszkań można dojechać do centrum miasta w około 20-30 minut.

Udogodnienia na osiedlu

Przedstawiany kompleks mieszkaniowy mieszczący się pod Palędziem tworzony jest przez 4 budynki wielorodzinne. Mieszkania na sprzedaż z rynku pierwotnego posiadają dostęp do przestronnej hali garażowej, placu zabaw czy lokali usługowych. Mieszkańcy mogą swobodnie korzystać z każdego z wymienionych udogodnień.

Mieszkania deweloperske z programu MDM

Osiedle mieszkaniowe z rynku pierwotnego wyróżnia się nowoczesną architekturą, która przyciąga czystą, minimalistyczną formą zarówno elewacji, jaki samych wnętrz mieszkalnych. To propozycja w sam raz dla prawdziwych estetów. Dodatkowym atutem zakupu nowoczesnego mieszkania od dewelopera jest przystępna cena, która wynika między innymi z faktu, że kompleks mieszkaniowy na sprzedaż objęty jest programem rządowym “Mieszkanie dla Młodych” (MDM).

Z myślą o różnych potrzebach: Rozbudowana oferta metrażowa

Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż znajdujące się w okolicy Palędzia dostępne są w następujących wersjach:

  • dwupokojowe kawalerki o powierzchni wynoszącej 34 m²,
  • mieszkania składające się z 3 lub 4 pokoi, w których całkowita przestrzeń obejmuje od 52 do 71 m²,
  • duże, komfortowe powierzchnie mieszkalne, w których powierzchnia wynosi blisko 113 m².

Bogata oferta i atrakcyjny cennik

Ważnymi elementami wyposażenia każdego mieszkania należącego do nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego pod Palędziem są przeszklone balkony (dla mieszkań znajdujących się na piętrze) lub efektowne tarasy (dla mieszkań znajdujących się na parterze). Mieszkania na sprzedaż blisko Poznania w pobliżu Palędzia to gwarancja wysokiej jakości i stosunkowo niskiej ceny.