background

Nowe mieszkania w Śremie blisko Poznania na sprzedaż

Dzięki doskonałej lokalizacji, która umożliwia prosty i szybki dojazd do centrum miasta Poznań, kupno nowego mieszkania w pobliżu Śremu jest doskonałym pomysłem. Spokojna okolica gwarantuje odpowiednie miejsce odpoczynku, w którym miło spędza się wolny czas w otoczeniu naturalnej zieleni.

 

Nowe mieszkania w mieście Śrem

Kompleks mieszkań szeregowych budowany przez dewelopera w pobliżu Śremu, położony jest w atrakcyjnej lokalizacji, która umożliwia szybki dostęp do terenów rekreacyjnych oraz licznych terenów, które mogą służyć do uprawiania sportu. Nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia wraz z przystępna ceną są gwarancją komfortu użytkowania.

 

Mieszkanie nie tylko dla rodzin z dziećmi

Atrakcyjne tereny zielone oraz spokojna i cicha okolica są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które na co dzień pracują w Poznaniu i poszukują mieszkania w dogodnej lokalizacji poza miastem, w której stworzyliby swój azyl. Bliskość dróg oraz wygodne połączenia komunikacyjne ze stolicą Wielkopolski gwarantują prosty dojazd do miejsca pracy. Sąsiedztwo dobrze rozbudowanej infrastruktury zapewnia przyszłym mieszkańcom łatwą dostępność do sklepów, placówek oświatowych, szpitala oraz urzędów.

 

Zróżnicowany metraż mieszkań na sprzedaż

Deweloperzy w Śremie przedstawiają szeroką ofertę mieszkań o różnym metrażu:

  • mieszkanie dwupokojowe - 34 m²,
  • mieszkanie trzy lub czteropokojowe - od 52 - 71 m²,
  • przestronne mieszkanie - 113 m².

 

Nowe mieszkania dla młodych małżeństw

Mieszkania budowane przez deweloperów w Śremie wpisują się w program Mieszkanie dla Młodych (MDM), dlatego parom z krótkim stażem małżeńskim deweloperzy gwarantują przystępne ceny pierwszych czterech kątów.