background

Nowe mieszkania w Puszczykowie blisko Poznania na sprzedaż

Oferta nowych mieszkań w Puszczykowie usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające osoby, które poszukują mieszkania o wysokim standardzie w przystępnej cenie i w atrakcyjnej lokalizacji. Niewielka odległość 20 km od stolicy Wielkopolski czyni Puszczykowo dogodnym miejscem, w którym mogą zamieszkać osoby, które na co dzień pracują w Poznaniu, ale wolne chwile wolą spędzać z dala od zgiełku dużego miasta.

 

Dogodna lokalizacja

Kompleksy nowych mieszkań na sprzedaż powstają w ustronnym miejscu, jednak nadal w bliskości sklepów, placówek edukacyjnych i ośrodków leczniczych. Dzięki temu można mieć pewność zamieszkania w dogodnej lokalizacji, która spełni oczekiwania nie tylko rodzin z dziećmi. Z kolei bliskość lasów i jezior, a także ścieżek rowerowych zapewnia nieustanne atrakcje osobom, które lubią aktywny wypoczynek i kontakt z naturą.

 

Mieszkania o zróżnicowanym metrażu

Deweloperzy oferują nowe mieszkania na sprzedaż w miejscowości Puszczykowo o następującym metrażu:

  • 34 m²,
  • od 52 - 71 m²,
  • 113 m².

 

Dodatkowe korzyści

Nowoczesna architektura i rozwiązania techniczne zastosowane przez dewelopera są gwarancją komfortu zamieszkania w nowym mieszkaniu szeregowym w Puszczykowie. Korzystna cena, wysoki standard oraz doskonałe warunki mieszkaniowe są dodatkowym atutem przemawiającym za wybraniem tego rozwiązania. Osoby, które na co dzień dojeżdżają do pracy do Poznania, może dodatkowo zachęcić bliskość dróg oraz dobrej komunikacji łączącej oba miasta.