background

Domy szeregowe w Śremie w okolicach Poznania na sprzedaż

Domy szeregowe na sprzedaż w okolicy Śremu

Tanie domy szeregowe na sprzedaż znajdujące się w okolicach Śremu to przykład inwestycji budowlanej, która jest świetnym dowodem na to, że dobry projekt i przemyślany plan budowy to podstawa sukcesu deweloperskiego.

Domy Śrem - zysk dla mieszkańców

Nowe szeregowce pod Poznaniem to także szereg korzyści dla przyszłych mieszkańców osiedla, ponieważ mogą zamieszkać w komfortowym, w pełni bezpiecznym domu, który położony jest w atrakcyjnej lokalizacji. W sąsiedztwie Śremu nie brakuje rekreacyjnych terenów zielonych, na których pełno jest ścieżek rowerowych, alejek spacerowych, lasów, parków czy zadbanych akwenów. Nowy, solidnie wykończony dom w takim otoczeniu: to marzenie niejednego z nas.

Szereg udogodnień

Firma deweloperska zadbała o każdy detal budowy. W efekcie, w każdym szeregowcu przeznaczonym na sprzedaż zastosowane zostały zaawansowane rozwiązania technologiczne, które nie tylko podwyższają komfort mieszkalny, ale także przyczyniają się do obniżenia kosztów ponoszonych na utrzymanie domu jednorodzinnego. Wśród elementów wyposażenia szeregowców, na które warto zwrócić szczególną uwagę, znajdują się na przykład:

  • ocieplane ściany zewnętrzne oraz ocieplany dach (zastosowanie styropianu o grubości 14 cm i wełny mineralnej o grubości 25 cm),
  • system alarmowy,
  • prywatny ogródek,
  • garaż przypisany do każdego domu.

Porządek i harmonia

Dużym udogodnieniem jest także wyjątkowo funkcjonalna aranżacja przestrzeni, w której wprowadzono podział na strefę dzienną oraz nocną. W strefie dziennej znajduje się otwarta kuchnia wraz z salonem, zaś w strefie nocnej obecne są dwie sypialnie. Takie rozwiązanie pozwala zachować w domu porządek i harmonię.

Wszystko w zasięgu kilku kroków

Sąsiedztwo osiedla domów szeregowych pod Śremem pozwala na swobodną komunikację z centrum Poznania. W pobliżu znajdują się bowiem drogi szybkiego ruchu. Osiedle nowych szeregowców pod Poznaniem usytuowane jest też w taki sposób, aby mieszkańcy mogli szybko skorzystać z rozwiniętej infrastruktury, do której zaliczają się:

  • szkoły i przedszkola,
  • sklepy i markety,
  • liczne lokale usługowe,
  • urzędy, poczta,
  • szpitale i inne placówki medyczne.

Domy jednorodzinne pod Śremem dostępne są w atrakcyjnej cenie i stanowią idealną przestrzeń do zamieszkania.

Zobacz też: