background

Domy szeregowe w Puszczykowie w okolicach Poznania na sprzedaż

Nowe domy na sprzedaż w Puszczykowie

Wśród nieruchomości mieszkalnych zlokalizowanych w pobliżu Poznania i pochodzących z rynku pierwotnego uwagę zwraca komfortowe osiedle domów szeregowych położonych pod Puszczykowem. Jest to wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja, która łączy w sobie bliskość rekreacyjnych i sprzyjających odpoczynkowi terenów zielonych, a także swobodną komunikację z centrum Poznania. W pobliżu przebiegają drogi szybkiego ruchu, jednak dla mieszkańców jest to prawie nieodczuwalne, ponieważ na co dzień otaczają ich lasy i jeziora.

Domy Puszczykowo - zielone osiedle z rozwiniętą infrastrukturą

Deweloper zadbał o to, aby osiedle nowoczesnych domów szeregowych przeznaczonych na sprzedaż posiadało rozwiniętą infrastrukturę miejską. Tym samym, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych znajdują się takie obiekty jak:

  • szpitale i inne placówki medyczne,
  • przedszkola i szkoły,
  • sklepy i inne lokale handlowo-usługowe.

Dodatkową korzyścią dla mieszkańców nowego osiedla na sprzedaż jest bliskość rozwiniętej sieci ścieżek rowerowych oraz alejek spacerowych. Okolice Puszczykowa pozwalają więc zarówno na sprawne załatwienie spraw dnia codziennego, takich jak zakupy czy wizyta na poczcie, jak i zregenerowanie sił na łonie natury.

Domy szeregowe pod Puszczykowem - przemyślana inwestycja deweloperska

Prezentowane szeregowce na sprzedaż łączą w sobie funkcjonalne i nowoczesne rozwiązania architektoniczne, a także wysokiej jakości materiały. Pozwala to mieszkańcom zyskać komfort na długie lata. Oprócz okien i drzwi od najlepszych producentów, solidnego wykończenia i wydajnego systemu ogrzewania, klienci zainteresowani zakupem domów szeregowych na sprzedaż w okolicach Puszczykowa mogą liczyć na dodatkowe korzyści, takie jak:

  • własny ogródek,
  • zapewnione miejsce do parkowania,
  • bezpieczny plac zabaw,
  • solidne ogrodzenie, które zapewnia prywatność i podwyższa poczucie bezpieczeństwa.

Nieruchomość z rynku pierwotnego w dogodnej cenie

Nowe domy na sprzedaż blisko Poznania, to niepowtarzalna propozycja, która stwarza możliwość zamieszkania “na swoim”, w dodatku w atrakcyjnej lokalizacji i w przystępnej cenie.

Zobacz też: