background

Domy szeregowe w Dopiewie w okolicach Poznania na sprzedaż

Domy szeregowe na sprzedaż pod Dopiewem

Domy szeregowe na sprzedaż zlokalizowane w okolicach gminy Dopiewo to świetna propozycja dla tych klientów, którzy mają sprecyzowane wymagania co do swojego idealnego miejsca do zamieszkania. Jeśli poszukujecie Państwo domu jednorodzinnego w korzystnej cenie, a przy tym oczekujecie przyjaznego, spokojnego otoczenia, bezpieczeństwa i rozwiniętej infrastruktury w bezpośrednim sąsiedztwie, osiedle szeregowców pod Dopiewem jest doskonałym wyborem.

Domy Dopiewo - niezależny szeregowiec z rynku pierwotnego

Firma deweloperska odpowiedzialna za budowę tej inwestycji dołożyła wszelkich starań, aby móc zaoferować swoim klientom jak najwyższy standard. Warto tu wspomnieć choćby o solidnych, funkcjonalnych i estetycznych elementach wykończenia, takich jak:

  • instalacja kominka, która czyni szeregowce jeszcze bardziej przytulnymi,
  • gazowe kotły kondensacyjne, które pochodzą od renomowanej firmy Viessmmann,
  • automatyczna brama garażowa, kasetonowa, od firmy Hörmann,
  • okna PCV, pięciokomorowe, zamocowane na profilu Veka, wyposażone w wysokiej klasy rolety zewnętrzne,
  • bezpieczne, antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Komfort i ochrona domu

W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców osiedla domów szeregowych pod Dopiewem, w każdym z nich znajduje się nowoczesny system alarmowy. Działka osiedlowa posiada zaś solidne ogrodzenie. Do budynków przyłączone są media miejskie. Deweloper budując domy w okolicach Poznania pomyślał więc o wszystkim.

Zieleń i dobra komunikacja z centrum

Tanie szeregowce pod Poznaniem usytuowane są na atrakcyjnych, zielonych terenach. Mieszkanie w tym miejscu jest jak przebywanie na wakacjach przez cały rok. W okolicach Dopiewa nie brakuje ścieżek rowerowych i krajoznawczych, alejek spacerowych, lasów, jezior i innych miejsc sprzyjających rekreacji. Do centrum Poznania można zaś dojechać zaledwie w 20-30 minut.

Zobacz też: