background

Domy szeregowe w Czapurach w okolicach Poznania na sprzedaż

Domy szeregowe na sprzedaż w okolicy gminy Czapury

Własny dom szeregowy pod Czapurami? Nowoczesne budownictwo, przestrzeń, zieleń i swobodna komunikacja z miastem? To wszystko możliwe odkąd firma deweloperska z okolic Poznania podjęła się budowy komfortowych domów szeregowych właśnie w okolicach Czapur. Nowe, komfortowe lokale przeznaczone są na sprzedaż. Są to domy jednorodzinne, posiadające dwie kondygnacje, podpiwniczenie i imponujący metraż, który sięga 110 m². Z kolei działka, na której usytuowany jest każdy z szeregowców przyjmuje rozmiary z zakresu od 109 do 342 m².Tak duży obszar sprawia, że przy każdym domu szeregowym może znaleźć się ogródek.

Szeregowce na sprzedaż w okolicach Czapur przyciągają atrakcyjnym połączeniem, które z jednej strony pozwala cieszyć się ciszą i zielenią, a z drugiej stwarza swobodny dostęp do dróg szybkiego ruchu, a także do rozwiniętej infrastruktury miejskiej. W skład tej ostatniej wchodzą między innymi:

  • szpitale, mniejsze placówki medyczne, apteki,
  • urzędy, w tym na przykład poczta,
  • szkoły, przedszkola,
  • sklepy i markety,
  • liczne lokale usługowe.

Domy Czapury - skuteczna ochrona i prywatność w szeregowcach na sprzedaż

Obszar nowych domów szeregowych na sprzedaż jest skutecznie chroniony. Wynika to z obecności nowoczesnych systemów alarmowych i solidnego ogrodzenia. Dzięki temu mieszkańcy mogą czuć się w pełni bezpiecznie. Pomimo tego, że tanie domy pod Czapurami są szeregowe, ich projekt został stworzony i zrealizowany w taki sposób, aby zapewnić właścicielom poczucie prywatności.

Dom dla wymagających

Szeregowce z rynku pierwotnego, usytuowane pod Czapurami to doskonały wybór dla wymagających klientów, którzy cenią komfort mieszkalny, kontakt z naturą, a jednocześnie pracują w centrum Poznania i zależy im na szybkiej komunikacji z miastem.

Zobacz też: